Ubytování a ceny

Apartmány Ralsko nabízí ubytování v 6 apartmánech a 4 dvojlůžkových pokojích. Celková kapacita komplexu je 32 osob.

Apartmán v přízemí  3250,-Kč\noc

V Apartmánu se nachází ložnice s 2 pevnými lůžky. Součástí apartmánu je obývací pokoj, kde se nachází rozkládací pohovka se 2 místy.  Obývací pokoj obsahuje kuchyňský kout s troubou a jídelním stolem. Kuchyňský kout je plně vybaven. Na pokoji se nachází TV. Samostatné sociální zařízení s wc a sprchovým koutem. K apartmánu náleží výhled do okolních lesů, přes francouzské okno, které vede přímo na terasu komplexu.

Apartmán v patře  3100,-Kč\noc

V Apartmánu se nachází ložnice s 2 pevnými lůžky. Součástí apartmánu je obývací pokoj, kde se nachází rozkládací pohovka se 2 místy.  Obývací pokoj obsahuje kuchyňský kout s troubou a jídelním stolem. Kuchyňský kout je plně vybaven. Na pokoji se nachází TV. Samostatné sociální zařízení s wc a sprchovým koutem.
Apartmán má vlastní balkon, kde se můžete obdivovat krásnu místní přírody.

Dvojlůžkový pokoj  1650,-Kč\noc

Přízemní pokoje s jednou ložnicí a výhledem do okolních lesů. Součástí pokoje je sociální zařízení se sprchovým koutem a wc. Pokoj je vybaven TV.

Glamping pod širým nebem pro dvě osoby

Venkovní spaní pod širým nebem s výhledem do našich lesů a na vrch Ralsko. Postel se nachází v domečku uprostřed lesa a obory Bažantnice Ploužnice. Postel je pojízdná, takže si můžete užit přímo z peřin pozorování hvězd a uživit si letní příjemnou atmosféru. Postel po  zmáčknutí tlačítka vyjede ven, a až budete chtít zajet zpět opět zmáčknete tlačítko a postel zajede zpět do domečku.

Přijeďte si k nám odpočinout  a užit si romantický večer do příjemného prostředí. Připravíme Vám pohodlnou postel s peřinami, polštáři  a lahví skvělého prosecca. 

Na přání Vám rádi ráno přivezeme snídaňový koš.

Cena 4 000,-Kč\noc
Cena snídaňového koše pro dvě osoby 300,-Kč

Parkování Parkování přímo u komplexu.

Rezervace na: info@apartmanyralsko.cz